Opis proizvoda



Power stocker Lift je radna platforma sa dizalom pogodna za mnoge prilike. Njegova fleksibilna i kompaktna struktura i gotovo jednokružna rotacija tijela omogućavaju mu da pređe mnoge prepreke i dostavi platformu na određeno radno mjesto, razbijajući ograničenja tradicionalnih platformi tipa škare koje se mogu podići samo okomito. Često korišćena mesta su skladišta, aerodromi, voćnjaci, stadioni, skladišta sa gustom opremom i druga mesta sa mnogo prepreka i visokim zahtevima za fleksibilnost podizne platforme.
specifikacije
| Model | LTPV0507 |
| Max.platform Height | 4800 mm |
| Max.visina mašine | 5900 mm |
| Ukupna dužina | 1360 mm |
| Ukupna širina | 760 mm |
| Ukupna visina | 1980 mm |
| Visina zaštitne ograde | 1100 mm |
| Dužina platforme | d:1320mm |
| d1:500 mm | |
| Širina platforme | 745 mm |
| Podrška za ekspanziju stopala | g:15mm |
| f:65mm | |
| Nazivno opterećenje | 200 Kg |
| Minimalni radijus okretanja | 1500mm |
| Brzina putovanja | 0Km/h-4Km/h |
| Brzina gore i dolje | 41/42sec |
| Maksimalna sposobnost penjanja | 5 stepeni -8 stepen |
| Veličina gume | Φ305mm×100mm |
| Pogonski motor | 24V/0.5Kw |
| Motor za podizanje | 24V/1.2Kw |
| DC model Napon/kapacitet baterije | 2×12V/108Ah |
| DC model punjač | 24V/15A |
| Ukupna neto težina | 980kg |
Prijave

Opis proizvoda

FAQS
P: Zašto odabrati LTMG?
O: Kao proizvođač, LTMG industrial je posvećen ponuditi ne samo proizvode visokog kvaliteta i performansi i konkurentne cijene, već i pravovremenu isporuku i sveobuhvatne usluge nakon prodaje 7/24.
P: Koje uslove plaćanja možemo prihvatiti?
O: Obično je potrebno 30% depozita unaprijed, 70% salda će biti podmireno prije isporuke. I 100% neopoziv akreditiv na viđenje sa uslovima koje smo dogovorili takođe mogu biti prihvaćeni.
P: Koje sertifikate imamo?
O: Svi proizvodi zadovoljavaju ISO9001 sistem kvalitete i stekli su CE certifikat. EPA odobrenje će biti dostupno ako je potrebno.
P: Šta kažete na naše vrijeme isporuke?
O: Obično će biti potrebno 15 do 30 dana nakon što primite vaš depozit. Što se tiče standardnih proizvoda, uvijek imamo na lageru i možemo odmah isporučiti. Ali prilagođenim proizvodima će trebati više vremena, ovisno o zahtjevima vaše narudžbe.
P: Možemo li pružiti OEM uslugu?
O: LTMG Industrial može pružiti prilagođene proizvode prema zahtjevima kupaca, i OEM i ODM su prihvatljivi.
Popularni tagovi: ltmg power stocker lift ltpv0507, Kina ltmg power stocker lift ltpv0507 proizvođači









